Oferta dla grup zorganizowanych

Oferta dla biur podróży – Galeria Samochodów Nietypowych

Wszystkich organizatorów wycieczek w Bieszczady zapraszamy do naszej Galerii Samochodów Nietypowych w Korczynie! To doskonałe miejsce na trasie, które będzie ogromną atrakcją, a także okazją do odpoczynku w drodze do miejsca docelowego!

W galerii znajdują się kultowe pojazdy wyprodukowane w latach od 1928 do 2018, które odpalają i jeżdżą! Uczestnicy wycieczki mają niebywałą okazję do tego, aby usiąść za kierownicą prawdziwych ikon motoryzacji. Taki przystanek na trasie z pewnością będzie atrakcją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W Galerii Samochodów nie tylko można zobaczyć na własne oczy pojazdy znane z filmów, bajek czy torów wyścigowych, ale także się nimi przyjechać. Przy galerii znajduje się bezpłatny parking dla zwiedzających, a w sąsiedztwie mieszczą się Pijalnia i Fabryka Czekolady M.Pelczar Chocolatier oraz Fabryka Lodów.

Współpraca z Galerią Samochodów

Serdecznie zapraszamy biura podróży organizujące wycieczki w Bieszczady do nawiązania współpracy z Galerią Samochodów! To wyjątkowe miejsce na mapie Podkarpacia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dla zwiedzających przygotowaliśmy ogrom atrakcji, dlatego wizyta w naszej Galerii Samochodów będzie wspaniałą przygodą. Każdy fan motoryzacji będzie zachwycony, mając możliwość obejrzenia kultowych pojazdów na ponad 500 metrach kwadratowych!

Galeria Samochodów jest czynna codziennie, a bilety można kupić już od 10 złotych!

Godziny otwarcia i dojazd

Godziny otwarcia

ZAMKNIĘTE

Sprawdź gdzie zaparkować!

Sprawdź jak dojechać

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz.
Odpowiadamy w ciągu 24h.

Galeria Samochodów
ul. Rynek 18
38-420 Korczyna