Atrakcje

Symulatory samochodów

Dla dzieci i dorosłych

Największa na świecie

Diorama z samochodami

Wyjątkowy i niepowtarzalny

Samochód do malowania kredą

Już niedługo

Samochód z klocków

Czym jest Galeria Samochodów Nietypowych?

W Korczynie koło Krosna powstała wyjątkowa galeria samochodów, w której możemy obejrzeć wyjątkowe pojazdy bajkowe, filmowe i wyścigowe. Na powierzchni ponad 500 metrów kwadratowych usiądziemy za kierownicą różnorodnych aut, które znane są od pokoleń! Wśród nich znajduje się kultowy holownik ze znanej bajki o samochodach, a także pojazdy, którymi jeździli Capone, Elvis Presley, Marylin Monroe. Nie lada gratką dla młodszych i starszych fanów motoryzacji są mustangi – Dragster i Nascar. Do galerii stale dołączają nowe egzemplarze.

Atrakcje w galerii samochodów bajkowych, filmowych i wyścigowych

Inicjatorzy przewidzieli całe mnóstwo atrakcji związanych z powstaniem nietypowej galerii samochodów. Jedną z najciekawszych jest możliwość przejażdżki wybranymi modelami. Każdy, kto marzył, by przejechać się prawdziwymi perełkami motoryzacji, teraz ma niebywałą okazję!

Atrakcją są również symulatory jazdy samochodowej dla dzieci. Najmłodsi goście odwiedzający galerię samochodów bajkowych, filmowych i wyścigowych, skorzystają z jeździków na akumulator. W specjalnie przygotowanym sklepiku można także kupić pomniejszone samochody z galerii w skali 1:24 lub 1:18. Są to modele kolekcjonerskie. Jako że galeria znajduje się w sąsiedztwie Pijalni Czekolady w Korczynie, nie zabraknie także czekoladowych figurek pojazdów.

Na uczestników dodatkowo czekają:

  • największa na świecie diorama z samochodami,
  • samochód do malowania kredą,
  • samochód z klocków

Atrakcje w Pijalni Czekolady

Przy okazji warto odwiedzić Pijalnię Czekolady, gdzie także czeka mnóstwo atrakcji, m.in. kino 3D, małpi gaj, cymbergaj, piłkarzyki, wystawa maszyn do produkcji czekolady, zwiedzanie Fabryki Czekolady, interaktywna podłoga.

Bez wątpienia odwiedzenie Pijalni Czekolady oraz Galerii Samochodów Nietypowych to doskonały pomysł na spędzenie popołudnia zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Galeria zdjęć